SDR1305-330M
SDR1305-330M
Part Number :
SDR1305-330M
Description :
FIXED IND 33UH 2.5A 85 MOHM SMD
Datasheet :
SDR1305-330M.pdf
In Stock :
595
Delivery Services :
SDR1305-330M
Comments
    SDR1305-330M Specifications
    Series:
    SDR1305
    Inductance:
    33 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    2.5 A
    Current-Saturation(Isat):
    2.6A
    DCResistance(DCR):
    85mOhm Max
    Q@Freq:
    23 @ 2.52MHz
    Frequency-SelfResonant:
    16MHz
    Ratings:
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 125°C
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz
    Size/Dimension:
    SDR1305-330M FAQ
    1. How to order SDR1305-330M on EA-CHIP INDUSTRY CO., LIMITED?
    3. Are the SDR1305-330M price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of SDR1305-330M?
    SDR1305-330M Guarantees
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.