SPM3020T-2R2M-LR
SPM3020T-2R2M-LR
Part Number :
SPM3020T-2R2M-LR
Description :
FIXED IND 2.2UH 2.8A 84.2MOHM SM
Datasheet :
SPM3020T-2R2M-LR.pdf
In Stock :
738
Delivery Services :
SPM3020T-2R2M-LR
Comments
    SPM3020T-2R2M-LR Specifications
    Packaging:
    Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
    Series:
    SPM-LR
    Inductance:
    2.2 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    2.8 A
    Current-Saturation(Isat):
    3.9A
    DCResistance(DCR):
    84.2mOhm Max
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 125°C
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz
    Size/Dimension:
    SPM3020T-2R2M-LR FAQ
    1. How to order SPM3020T-2R2M-LR on EA-CHIP INDUSTRY CO., LIMITED?
    3. Are the SPM3020T-2R2M-LR price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of SPM3020T-2R2M-LR?
    SPM3020T-2R2M-LR Guarantees
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.