SPM4012T-1R0M
SPM4012T-1R0M
Part Number :
SPM4012T-1R0M
Description :
FIXED IND 1UH 4.3A 45 MOHM SMD
Datasheet :
SPM4012T-1R0M.pdf
In Stock :
175
Delivery Services :
SPM4012T-1R0M
Comments
    SPM4012T-1R0M Specifications
    Packaging:
    Cut Tape (CT),Digi-Reel®
    Series:
    SPM
    ProductStatus:
    Last Time Buy
    Inductance:
    1 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    4.3 A
    Current-Saturation(Isat):
    4.8A
    DCResistance(DCR):
    45mOhm Max
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 125°C
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz
    Size/Dimension:
    SPM4012T-1R0M FAQ
    1. How to order SPM4012T-1R0M on EA-CHIP INDUSTRY CO., LIMITED?
    3. Are the SPM4012T-1R0M price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of SPM4012T-1R0M?
    SPM4012T-1R0M Guarantees
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.