SPM4020T-2R2M-LR
SPM4020T-2R2M-LR
Part Number :
SPM4020T-2R2M-LR
Description :
FIXED IND 2.2UH 4.4A 61.6MOHM SM
Datasheet :
SPM4020T-2R2M-LR.pdf
In Stock :
307
Delivery Services :
SPM4020T-2R2M-LR
Comments
    SPM4020T-2R2M-LR Specifications
    Packaging:
    Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
    Series:
    SPM-LR
    ProductStatus:
    Active
    Inductance:
    2.2 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    4.4 A
    Current-Saturation(Isat):
    5.3A
    DCResistance(DCR):
    61.6mOhm Max
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 125°C
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz
    Size/Dimension:
    SPM4020T-2R2M-LR FAQ
    1. How to order SPM4020T-2R2M-LR on EA-CHIP INDUSTRY CO., LIMITED?
    3. Are the SPM4020T-2R2M-LR price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of SPM4020T-2R2M-LR?
    SPM4020T-2R2M-LR Guarantees
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.