SPM5030VT-4R7M-D
SPM5030VT-4R7M-D
Part Number :
SPM5030VT-4R7M-D
Description :
FIXED IND 4.7UH 3.8A 59.1MOHM SM
Datasheet :
SPM5030VT-4R7M-D.pdf
In Stock :
128
Delivery Services :
SPM5030VT-4R7M-D
Comments
    SPM5030VT-4R7M-D Specifications
    Packaging:
    Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT)
    Series:
    SPM-VT-D
    Inductance:
    4.7 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    3.8 A
    Current-Saturation(Isat):
    8.1A
    DCResistance(DCR):
    59.1mOhm
    Ratings:
    AEC-Q200
    OperatingTemperature:
    -55°C ~ 155°C
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz
    Size/Dimension:
    SPM5030VT-4R7M-D FAQ
    1. How to order SPM5030VT-4R7M-D on EA-CHIP INDUSTRY CO., LIMITED?
    3. Are the SPM5030VT-4R7M-D price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of SPM5030VT-4R7M-D?
    SPM5030VT-4R7M-D Guarantees
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.