SPM6530T-3R3M
SPM6530T-3R3M
Part Number :
SPM6530T-3R3M
Description :
FIXED IND 3.3UH 6.8A 29.7MOHM SM
Datasheet :
SPM6530T-3R3M.pdf
In Stock :
584
Delivery Services :
SPM6530T-3R3M
Comments
    SPM6530T-3R3M Specifications
    Packaging:
    Tape & Reel (TR),Cut Tape (CT),Digi-Reel®
    Series:
    SPM
    Inductance:
    3.3 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    6.8 A
    Current-Saturation(Isat):
    7.3A
    DCResistance(DCR):
    29.7mOhm Max
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 125°C
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz
    Size/Dimension:
    SPM6530T-3R3M FAQ
    1. How to order SPM6530T-3R3M on EA-CHIP INDUSTRY CO., LIMITED?
    3. Are the SPM6530T-3R3M price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of SPM6530T-3R3M?
    SPM6530T-3R3M Guarantees
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.