T491X156K050AT
T491X156K050AT
Part Number :
T491X156K050AT
Description :
CAP TANT 15UF 10% 50V 2917
Datasheet :
T491X156K050AT.pdf
In Stock :
103
Delivery Services :
T491X156K050AT
Comments
    T491X156K050AT Specifications
    Series:
    T491
    Capacitance:
    15 µF
    Tolerance:
    ±10%
    Voltage-Rated:
    50 V
    ESR(EquivalentSeriesResistance):
    700mOhm
    OperatingTemperature:
    -55°C ~ 125°C
    Lifetime@Temp:
    2000 Hrs @ 125°C
    Size/Dimension:
    0.287 L x 0.169 W (7.30mm x 4.30mm)
    Height-Seated(Max):
    0.169 (4.30mm)
    LeadSpacing:
    ManufacturerSizeCode:
    X
    General Purpose
    T491X156K050AT FAQ
    1. How to order T491X156K050AT on EA-CHIP INDUSTRY CO., LIMITED?
    3. Are the T491X156K050AT price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of T491X156K050AT?
    T491X156K050AT Guarantees
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.