T491X226M050AT
T491X226M050AT
Part Number :
T491X226M050AT
Description :
CAP TANT 22UF 20% 50V 2917
Datasheet :
T491X226M050AT.pdf
In Stock :
3102
Delivery Services :
T491X226M050AT
Comments
    T491X226M050AT Specifications
    Series:
    T491
    Capacitance:
    22 µF
    Tolerance:
    ±20%
    Voltage-Rated:
    50 V
    ESR(EquivalentSeriesResistance):
    600mOhm
    OperatingTemperature:
    -55°C ~ 125°C
    Lifetime@Temp:
    2000 Hrs @ 125°C
    Size/Dimension:
    0.287 L x 0.169 W (7.30mm x 4.30mm)
    Height-Seated(Max):
    0.169 (4.30mm)
    LeadSpacing:
    ManufacturerSizeCode:
    X
    General Purpose
    T491X226M050AT FAQ
    1. How to order T491X226M050AT on EA-CHIP INDUSTRY CO., LIMITED?
    3. Are the T491X226M050AT price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of T491X226M050AT?
    T491X226M050AT Guarantees
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.