T494X107M025AT
T494X107M025AT
Part Number :
T494X107M025AT
Description :
CAP TANT 100UF 20% 25V 2917
Datasheet :
T494X107M025AT.pdf
In Stock :
5183
Delivery Services :
T494X107M025AT
Comments
    T494X107M025AT Specifications
    Series:
    T494
    Capacitance:
    100 µF
    Tolerance:
    ±20%
    Voltage-Rated:
    25 V
    ESR(EquivalentSeriesResistance):
    250mOhm
    OperatingTemperature:
    -55°C ~ 125°C
    Lifetime@Temp:
    2000 Hrs @ 125°C
    Size/Dimension:
    0.287 L x 0.169 W (7.30mm x 4.30mm)
    Height-Seated(Max):
    0.169 (4.30mm)
    LeadSpacing:
    ManufacturerSizeCode:
    X
    General Purpose
    T494X107M025AT FAQ
    1. How to order T494X107M025AT on EA-CHIP INDUSTRY CO., LIMITED?
    3. Are the T494X107M025AT price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of T494X107M025AT?
    T494X107M025AT Guarantees
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.