T495D337K006ATE050
T495D337K006ATE050
Part Number :
T495D337K006ATE050
Description :
CAP TANT 330UF 10% 6.3V 2917
Datasheet :
T495D337K006ATE050.pdf
In Stock :
13359
Delivery Services :
T495D337K006ATE050
Comments
    T495D337K006ATE050 Specifications
    Series:
    T495
    Capacitance:
    330 µF
    Tolerance:
    ±10%
    Voltage-Rated:
    6.3 V
    ESR(EquivalentSeriesResistance):
    50mOhm
    OperatingTemperature:
    -55°C ~ 125°C
    Lifetime@Temp:
    2000 Hrs @ 85°C
    Size/Dimension:
    0.287 L x 0.169 W (7.30mm x 4.30mm)
    Height-Seated(Max):
    0.122 (3.10mm)
    LeadSpacing:
    ManufacturerSizeCode:
    D
    General Purpose
    T495D337K006ATE050 FAQ
    1. How to order T495D337K006ATE050 on EA-CHIP INDUSTRY CO., LIMITED?
    3. Are the T495D337K006ATE050 price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of T495D337K006ATE050?
    T495D337K006ATE050 Guarantees
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.