TYS30156R8M-10
TYS30156R8M-10
Part Number :
TYS30156R8M-10
Description :
FIXED IND 6.8UH 850MA 200MOHM SM
Datasheet :
TYS30156R8M-10.pdf
In Stock :
658
Delivery Services :
TYS30156R8M-10
Comments
    TYS30156R8M-10 Specifications
    Package/Case:
    Nonstandard
    Series:
    TYS3015
    Inductance:
    6.8 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    850 mA
    Current-Saturation(Isat):
    850mA
    DCResistance(DCR):
    200mOhm Max
    Q@Freq:
    Frequency-SelfResonant:
    39MHz
    Ratings:
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 125°C
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz
    Size/Dimension:
    TYS30156R8M-10 FAQ
    1. How to order TYS30156R8M-10 on EA-CHIP INDUSTRY CO., LIMITED?
    3. Are the TYS30156R8M-10 price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of TYS30156R8M-10?
    TYS30156R8M-10 Guarantees
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.