TYS4018220M-10
TYS4018220M-10
Part Number :
TYS4018220M-10
Description :
FIXED IND 22UH 590MA 360MOHM SMD
Datasheet :
TYS4018220M-10.pdf
In Stock :
685
Delivery Services :
TYS4018220M-10
Comments
    TYS4018220M-10 Specifications
    Series:
    TYS4018
    Inductance:
    22 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    590 mA
    Current-Saturation(Isat):
    800mA
    DCResistance(DCR):
    360mOhm Max
    Q@Freq:
    Frequency-SelfResonant:
    16MHz
    Ratings:
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 125°C
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz
    Size/Dimension:
    TYS4018220M-10 FAQ
    1. How to order TYS4018220M-10 on EA-CHIP INDUSTRY CO., LIMITED?
    3. Are the TYS4018220M-10 price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of TYS4018220M-10?
    TYS4018220M-10 Guarantees
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.