TYS60282R2N-10
TYS60282R2N-10
Part Number :
TYS60282R2N-10
Description :
FIXED IND 2.2UH 3.75A 20MOHM SMD
Datasheet :
TYS60282R2N-10.pdf
In Stock :
337
Delivery Services :
TYS60282R2N-10
Comments
    TYS60282R2N-10 Specifications
    Series:
    TYS6028
    Inductance:
    2.2 µH
    Tolerance:
    ±30%
    CurrentRating(Amps):
    3.75 A
    Current-Saturation(Isat):
    5.1A
    DCResistance(DCR):
    20mOhm
    Q@Freq:
    Frequency-SelfResonant:
    48MHz
    Ratings:
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 125°C
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz
    Size/Dimension:
    TYS60282R2N-10 FAQ
    1. How to order TYS60282R2N-10 on EA-CHIP INDUSTRY CO., LIMITED?
    3. Are the TYS60282R2N-10 price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of TYS60282R2N-10?
    TYS60282R2N-10 Guarantees
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.