TYS6028330M-10
TYS6028330M-10
Part Number :
TYS6028330M-10
Description :
FIXED IND 33UH 1.22A 185MOHM SMD
Datasheet :
TYS6028330M-10.pdf
In Stock :
183
Delivery Services :
TYS6028330M-10
Comments
    TYS6028330M-10 Specifications
    Series:
    TYS6028
    Inductance:
    33 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    1.22 A
    Current-Saturation(Isat):
    1.35A
    DCResistance(DCR):
    185mOhm
    Q@Freq:
    Frequency-SelfResonant:
    12MHz
    Ratings:
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 125°C
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz
    Size/Dimension:
    TYS6028330M-10 FAQ
    1. How to order TYS6028330M-10 on EA-CHIP INDUSTRY CO., LIMITED?
    3. Are the TYS6028330M-10 price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of TYS6028330M-10?
    TYS6028330M-10 Guarantees
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.