VLS3012T-220MR49
VLS3012T-220MR49
Part Number :
VLS3012T-220MR49
Description :
FIXED IND 22UH 490MA 756MOHM SMD
Datasheet :
VLS3012T-220MR49.pdf
In Stock :
153
Delivery Services :
VLS3012T-220MR49
Comments
    VLS3012T-220MR49 Specifications
    Series:
    VLS
    ProductStatus:
    Obsolete
    Type:
    Wirewound
    Material-Core:
    Inductance:
    22 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    490 mA
    Current-Saturation(Isat):
    490mA
    DCResistance(DCR):
    756mOhm Max
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 105°C
    InductanceFrequency-Test:
    1 MHz
    Size/Dimension:
    VLS3012T-220MR49 FAQ
    1. How to order VLS3012T-220MR49 on EA-CHIP INDUSTRY CO., LIMITED?
    3. Are the VLS3012T-220MR49 price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of VLS3012T-220MR49?
    VLS3012T-220MR49 Guarantees
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.