VLS3012T-330MR40
VLS3012T-330MR40
Part Number :
VLS3012T-330MR40
Description :
FIXED IND 33UH 400MA 1.248OHM SM
Datasheet :
VLS3012T-330MR40.pdf
In Stock :
935
Delivery Services :
VLS3012T-330MR40
Comments
    VLS3012T-330MR40 Specifications
    Series:
    VLS
    ProductStatus:
    Obsolete
    Type:
    Wirewound
    Material-Core:
    Inductance:
    33 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    400 mA
    Current-Saturation(Isat):
    400mA
    DCResistance(DCR):
    1.248Ohm Max
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 105°C
    InductanceFrequency-Test:
    1 MHz
    Size/Dimension:
    VLS3012T-330MR40 FAQ
    1. How to order VLS3012T-330MR40 on EA-CHIP INDUSTRY CO., LIMITED?
    3. Are the VLS3012T-330MR40 price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of VLS3012T-330MR40?
    VLS3012T-330MR40 Guarantees
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.