VLS4012ET-2R2M-CA
VLS4012ET-2R2M-CA
Part Number :
VLS4012ET-2R2M-CA
Description :
FIXED IND 2.2UH 2.2A 81 MOHM SMD
Datasheet :
VLS4012ET-2R2M-CA.pdf
In Stock :
294
Delivery Services :
VLS4012ET-2R2M-CA
Comments
    VLS4012ET-2R2M-CA Specifications
    Series:
    VLS-E-CA
    Inductance:
    2.2 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    2.2 A
    Current-Saturation(Isat):
    1.7A
    DCResistance(DCR):
    81mOhm Max
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 105°C
    InductanceFrequency-Test:
    1 MHz
    Size/Dimension:
    VLS4012ET-2R2M-CA FAQ
    1. How to order VLS4012ET-2R2M-CA on EA-CHIP INDUSTRY CO., LIMITED?
    3. Are the VLS4012ET-2R2M-CA price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of VLS4012ET-2R2M-CA?
    VLS4012ET-2R2M-CA Guarantees
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.