VLS5045EX-680M-CA
VLS5045EX-680M-CA
Part Number :
VLS5045EX-680M-CA
Description :
FIXED IND 68UH 900MA 533MOHM SMD
Datasheet :
VLS5045EX-680M-CA.pdf
In Stock :
767
Delivery Services :
VLS5045EX-680M-CA
Comments
    VLS5045EX-680M-CA Specifications
    Series:
    VLS-EX
    Inductance:
    68 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    900 mA
    Current-Saturation(Isat):
    1.1A
    DCResistance(DCR):
    533mOhm Max
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 105°C
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz
    Size/Dimension:
    VLS5045EX-680M-CA FAQ
    1. How to order VLS5045EX-680M-CA on EA-CHIP INDUSTRY CO., LIMITED?
    3. Are the VLS5045EX-680M-CA price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of VLS5045EX-680M-CA?
    VLS5045EX-680M-CA Guarantees
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.