VLS6045EX-2R2N-CA
VLS6045EX-2R2N-CA
Part Number :
VLS6045EX-2R2N-CA
Description :
FIXED IND 2.2UH 5.1A 24.7MOHM SM
Datasheet :
VLS6045EX-2R2N-CA.pdf
In Stock :
957
Delivery Services :
VLS6045EX-2R2N-CA
Comments
    VLS6045EX-2R2N-CA Specifications
    Series:
    VLS-EX
    Inductance:
    2.2 µH
    Tolerance:
    ±30%
    CurrentRating(Amps):
    5.1 A
    Current-Saturation(Isat):
    7.5A
    DCResistance(DCR):
    24.7mOhm Max
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 105°C
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz
    Size/Dimension:
    VLS6045EX-2R2N-CA FAQ
    1. How to order VLS6045EX-2R2N-CA on EA-CHIP INDUSTRY CO., LIMITED?
    3. Are the VLS6045EX-2R2N-CA price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of VLS6045EX-2R2N-CA?
    VLS6045EX-2R2N-CA Guarantees
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.