VLS6045EX-680M-CA
VLS6045EX-680M-CA
Part Number :
VLS6045EX-680M-CA
Description :
FIXED IND 68UH 1A 403 MOHM SMD
Datasheet :
VLS6045EX-680M-CA.pdf
In Stock :
578
Delivery Services :
VLS6045EX-680M-CA
Comments
    VLS6045EX-680M-CA Specifications
    Series:
    VLS-EX
    ProductStatus:
    Not For New Designs
    Type:
    Drum Core, Wirewound
    Material-Core:
    Ferrite
    Inductance:
    68 µH
    Tolerance:
    ±20%
    CurrentRating(Amps):
    1 A
    Current-Saturation(Isat):
    1.4A
    DCResistance(DCR):
    403mOhm Max
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 105°C
    InductanceFrequency-Test:
    100 kHz
    Size/Dimension:
    VLS6045EX-680M-CA FAQ
    1. How to order VLS6045EX-680M-CA on EA-CHIP INDUSTRY CO., LIMITED?
    3. Are the VLS6045EX-680M-CA price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of VLS6045EX-680M-CA?
    VLS6045EX-680M-CA Guarantees
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.