WB1008T2R7SJ
WB1008T2R7SJ
Part Number :
WB1008T2R7SJ
Description :
WW IND 1008 2700NH 5%
Datasheet :
WB1008T2R7SJ.pdf
Delivery Services :
WB1008T2R7SJ
Comments
    WB1008T2R7SJ Specifications
    Inductance:
    2.7 µH
    Tolerance:
    ±5%
    CurrentRating(Amps):
    290 mA
    DCResistance(DCR):
    3.2Ohm Max
    Q@Freq:
    22 @ 25MHz
    Frequency-SelfResonant:
    140MHz
    Ratings:
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 125°C
    InductanceFrequency-Test:
    7.9 MHz
    1008
    WB1008T2R7SJ FAQ
    1. How to order WB1008T2R7SJ on EA-CHIP INDUSTRY CO., LIMITED?
    3. Are the WB1008T2R7SJ price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of WB1008T2R7SJ?
    WB1008T2R7SJ Guarantees
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.