WCLA2012V1-2R2-R
WCLA2012V1-2R2-R
Part Number :
WCLA2012V1-2R2-R
Description :
FIXED IND 2.2NH 800MA 30MOHM SMD
Datasheet :
WCLA2012V1-2R2-R.pdf
In Stock :
650
Delivery Services :
WCLA2012V1-2R2-R
Comments
    WCLA2012V1-2R2-R Specifications
    Inductance:
    2.2 nH
    Tolerance:
    ±10%
    CurrentRating(Amps):
    800 mA
    DCResistance(DCR):
    30mOhm Max
    Q@Freq:
    50 @ 1.5GHz
    Frequency-SelfResonant:
    8.5GHz
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 125°C
    InductanceFrequency-Test:
    250 MHz
    0805
    WCLA2012V1-2R2-R FAQ
    1. How to order WCLA2012V1-2R2-R on EA-CHIP INDUSTRY CO., LIMITED?
    3. Are the WCLA2012V1-2R2-R price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of WCLA2012V1-2R2-R?
    WCLA2012V1-2R2-R Guarantees
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.