WCLA2012V1-561-R
WCLA2012V1-561-R
Part Number :
WCLA2012V1-561-R
Description :
FIXED IND 560NH 230MA 1.9OHM SMD
Datasheet :
WCLA2012V1-561-R.pdf
In Stock :
900
Delivery Services :
WCLA2012V1-561-R
Comments
    WCLA2012V1-561-R Specifications
    Inductance:
    560 nH
    Tolerance:
    ±5%
    CurrentRating(Amps):
    230 mA
    DCResistance(DCR):
    1.9Ohm Max
    Q@Freq:
    23 @ 50MHz
    Frequency-SelfResonant:
    340MHz
    OperatingTemperature:
    -40°C ~ 125°C
    InductanceFrequency-Test:
    25 MHz
    0805
    WCLA2012V1-561-R FAQ
    1. How to order WCLA2012V1-561-R on EA-CHIP INDUSTRY CO., LIMITED?
    3. Are the WCLA2012V1-561-R price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of WCLA2012V1-561-R?
    WCLA2012V1-561-R Guarantees
    Service Guarantees
    We guarantee 100% customer satisfaction.